top of page

AYS07 Ailesi

Yeni çıktığımız hizmet sektöründe kalıcı bir marka ve özel spor merkezlerinin, sporun yeni yüzü olmayı hedefliyoruz. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için ödül bizi çok daha güzel ve nezih bir spor stüdyosu yapacaktır.

Farklı olduğumuz nokta tüm spor aşkımızı, eğitim, bilgi ve birikimlerimizin SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ olma çabamızın  ticari kaygılarımızın çok üstünde olmasıdır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Amacımız sadece spor değil sağlıklı yaşam ve beslenme mantalitesini üyelerimize kazandırmak, sağlıklı topluma ulaşmaktır.
Ayrıca Ems Antrenmanları ile pelvis (kadın -erkek idrar kaçırma) rahatsızlığına çare olduğu gibi, kadınların anne olma sonrası rahim sarkmaları rahatsızlığının toparlanarak iyileşmesini sağlıyor.
Saydığım bu sebepler nedeniyle sadece amacımız ticari kaygılarla yola çıkmak değil daha sürekli hayat akışında kişinin kendisine ayıracağı 25 dakika süre ile teknolojinin nimetlerinden faydalanarak sağlıklı ,sağlıklı beslenme alışkanlığına ,daha fit görünüşe sahip, spor sayesinde kendini daha mutlu bir topluma katkıda bulunmak istiyoruz.

Denizli İlimizde bir çok spor sütudyosu veya salonu bulunmakta fakat biz kendimize insanları özel hissedebilecekleri aynı zamanda aile ortamında olduğu gibi huzurlu olacakları kalabalık insan grupları yerine bireyselleştirilmiş antrenman ve sütudyo özelliğimizle Denizlideki  özel spor merkezlerinden farklı bir konsept ile memnuniyet cümleleri duyuyoruz. Bu bizi daha şevkle çalışmaya ve hayaller kurmaya itiyor.

318347463_124648740462226_3458372477041923258_n.jpg
salon.jpg
bottom of page